UçanSüpürqe'SüperFobik FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
UçanSüpürqe'SüperFobik FaN

Cemre'Güccin FanLarı Burada BuLuşuyor..

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçin Ergül Röportaj

2 posters
YazarMesaj
Gülçin_Cemre
DeNeme Mod..
DeNeme Mod..
Gülçin_Cemre

Gülçin Ergül Röportaj Empty
MesajKonu: Gülçin Ergül Röportaj   Gülçin Ergül Röportaj EmptyC.tesi Şub. 16, 2008 12:45 pm

KENDİNİ 5 KELİMEYLE TANIMLAR MISIN?

GÜLÇİN:Realist mükemmeliyetçi,işkolik,ironik bir şekilde duygusal,sempatik ve NUMB…

MEŞHUR PLMADAN YADA OLDUKTAN SONRA SANA TAKILAN BİR LAKAP VAR MI?

GÜLÇİN:Lahana bebek…

AŞKI BİR ABUR CUBURA BENZETİRSEK SENİN AŞKIN HANGİSİ?

GÜLÇİN:Cips dibine kadar bitirilir bazen damağına batar bazen tek deşarj kaynağındır…

ÖZEL HAYATINI PAYLAŞTIĞIN BİR PRENS VAR MI?YOKSA NASIL BİRİ HAYAL EDERSİN?

GÜLÇİN:Yok!!!Tek düşündüğüm iş…Duygusal yönümü bastırıyorum.Benim aşık olmam bir ilişki yaşamam için çok çalışmamamm gere sanırım.Ama şimdi herkes de bir göz boyamacılık yalancılık var…SENİ ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA BAĞIRTACAK BİR FOBİN VAR MI?

GÜLÇİN:Sesime zarar gelmesin aman!Birde ben top konusunda çok yeteneksizim.Arkadaşlarım bu tip sporlarda benimle oynmaya hep sinir olmuşlardır .Tenisçi olsam Sharapova gibi olurdum heralde haha!!!
İLK ALBÜMÜNÜZ VE SON ALBÜMÜNÜZDEKİ EN FAVORİ PARÇANIZ HANGİSİ?

GÜLÇİN:İlk albümde yalan ve gitme ikincisinde ise sadece mum!!Muma bitiyorum yhaa[/b][b]HAYATININ VAZGEÇİLMEZLERİ NELER?

GÜLÇİN:Vücudum ve sesim yemmekklerr dizüstü bilgisayarım!!

BU HAYATTA SENİ NE ÇILDIRTIR?

GÜLÇİN:Mantıksızlık haksızlık yalan hem suçlu hem güçlü insanlar gerçekten hayal gücümün sınırlarını zorluyor inanmak istemiyor insan ama bazen böyle sinirli olabiliyorummm

KENDİNİ BİR ŞARKIYLA TANIMLAMAN GEREKSE HANGİ ŞARKIYI İSTEK YAPARDIN?

GÜLÇİN:Beni tanımlayan şarkıyı ancak ben yazabilirim…

HAYATINDAKİ ENLER?

GÜLÇİN:En sevdiğim renk pembe ve nar çiçeği.Giyim tarzım sportif ve dozunda fenimenlik taşıyan giysiler.Yemekte mantı yaprak sarma.Aslında zeytinyağlı tüm yemekler…İçeceğim Pepsi Gold ve en en en en mekanım:EVİM!!!

SENİ EN AZ ŞARKI SÖYLEMEK KADAR MUTLU EDEN BAŞKA BİR HOBİN VAR MI?

GÜLÇİN:Yazı yazmak yoga yapmak en güzeli aslında…Sakatlığımdan dolayı eskisi kadar yapamıyorum bu beni yaralıyor ama olsun!!!

UĞRAŞTIĞIN BİR SPOR DALİ VAR MI?

GÜLÇİN:Spor yapmaya pek zamanım olmuyo ama 3. sınıftayken okulda pilates workshopu almıştım.Ama düzenli yapamıyorum çünkü başımda beni sıkıştıracak biri olmalı.Yogayı ise liseden beri yapıyorumm…

NAZARA İNANIR MISIN?İNANIYORSAN KORUNMAK İÇİN NE YAPIYORSUN?

GÜLÇİN:Fala inanırım.Akrep burcuyum bazı şeyleri hissedebiliyorum ileri görüşlüyüm…

GRUP KURMAK KADAR ÜYELERİ BİR AARADA TUTMAK DA ÖNEMLİ SİZCE DEVAMLI BİR BİRLİKTELİĞİN SIRRI NE?

GÜLÇİN:He şeyi geçelim.Bir çok neden var en büyük nokta ise PROFESYONEL OLMAK..

POPÜLER OLDUKTAN SONRA HAYATINIZDA NELER DEĞİŞTİ?

GÜLÇİN:Kendime vakit kalmıyor gece uykularım yalan oluyor düzenli bir hayatım yok!!!Size yardım eden seven insanların varlığına ihtiyaç duyuyorsunuz…[color=#800080]
CeMrE_KoLiq
Yéni GüccinCemrecixx Üyé [=
Yéni GüccinCemrecixx Üyé [=
CeMrE_KoLiq

Nerdensin ? : cemreciler gezegeninden:P

Gülçin Ergül Röportaj Empty
MesajKonu: Geri: Gülçin Ergül Röportaj   Gülçin Ergül Röportaj EmptyPaz Şub. 24, 2008 1:05 pm

saoL cnm
http://hepsifun.zforum.biz

Gülçin Ergül Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-